Facebookta Bizi Takip Edin. Twitter Twitter  
Neden SYS? Paketler Referanslar Destek İletişim
       Ana sayfa      Avantajlar      Ekran Görüntüleri      Güvenlik      Kampanya


Neden Salon Yönetim Sistemi

Düğün Salonları için Salon Yönetim Sistemi basit ve hızlı bir çözümdür. Rezervasyonlarınızı kolayca oluşturabilir, oluşturduğunuz rezervasyonlarınıza tek tıklamayla sözleşme ve senet bastırabilirsiniz.

Salon Yönetim Sistemi ile; belirlediğiniz tarihler arasında rezervasyon veya kasa raporu alabilir almış olduğunuz raporları excel'e aktarabilirsiniz.

Tek Tıkla Rezervasyon

Tek tıklamayla dilediğiniz tarihe kolayca kesin veya ön rezervasyon kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz rezervasyon kaydına daha önceden oluşturduğunuz menülerinizi ekleyebilir müşterinizin özel isteklerini kaydedebilirsiniz. Tek tıklamayla sözleşme bastırabilir dilerseniz sözleşmeyle birlikte senet de bastırabilirsiniz.

Uyarı Sistemi

Rezervasyonlarınızı kağıt üzerinde tutarak, bir çok telafisi olmayan probleme yol açabilirsiniz. Salon Yönetim Sistemi hatalarınızı en aza indirmenizde size yardımcı olacaktır. Rezervasyonlarınızı yaklaşınca hatırlat seçeneğiyle sizin belirlediğiniz zamanlarda hatırlatır, dilerseniz rezervasyonu hatırlatması için sizde farklı bir tarih belirleyebilirsiniz.

SYS Broşür

PDF formatındaki broşürümüzde ürün hakkında ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.

SYS Broşür

Anında Ulaşın

Rezervasyonlarınıza ulaşabilmeniz için arama sistemini geliştirdik ulaşmak istediğiniz rezervasyonun kayıt ismini, sözleşme numarasını veya telefon bilgisini girerek istediğiniz rezervasyonunuza hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz. Rezervasyonun tüm detaylarını görebilecek dilerseniz düzenleme yapabilecek veya ödeme alabileceksiniz.

Raporlama Sistemi

Salon Yönetim Sisteminde Düğün salonunuzun muhasebesini tutabileceğiniz bir özelliği daha var. Raporlar bölümünde seçmiş olduğunuz iki tarih arasında kaç adet ön, kaç adet kesin rezervasyon aldığınızı görebilir ayrıca toplam ödenen ve toplam alacaklarınızı takip edebilirsiniz. Dilerseniz bu raporu haftalık yada aylık olarak yazıcınızdan bastırabilirsiniz.

Salon Yönetim Sistemi - Düğün Salonu Bul - Düğün Net - Düğün Hazırlık - Düğün Firmaları - Düğün Telaşı - Biz Evlendirelim - Düğün Marketim